19 Aralık 2018 Çarşamba

YENİ HONDA CİVİC SEDAN

Yeni Honda Civic Sedan

Tüm zamanların en çok satan otomobili Honda Civic tamamen yenilendi, işte karşınızda yeni Honda Civic

08 Ekim 2016 Cumartesi 00:35 YENİ MODELLER

ONUN ZAMANI ŞİMDİ BAŞLIYOR

Baştan aşağı yeniden tasarlanan ve geliştirilen Civic Sedan; inovasyon, ileri mühendislik ve sürüş heyecanını bir arada en iyi şekilde yansıtıyor.

Onuncu jenerasyonuyla yeni Civic, yeni bir dönem açarken aynı zamanda "bir işi ne kadar uzun süre yaparsan, o işte o kadar iyi olursun" teorisini de doğruluyor.

 

Yeni Honda Civic

Şimdi tarzınızı ortaya çıkarma zamanı

Yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu, sportif alaşım jantlar ve karakteristik krom ön panjur gibi tasarım detaylarıyla yeni Civic Sedan daha dikkat çekici, benzersiz ve atletik.

Yeni Honda Civic

Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü

Yeni Civic Sedan’da yer alan çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon, hidrolik burçlar ve McPherson tipi ön süspansiyon sayesinde dinamik performans, yol tutuşu ve konforu en üst seviyede yaşayacaksınız.Ayrıca mühendislerimizin gövde statiğini artırmak için Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) tekniklerini kullanarak geliştirdikleri hafif ve yüksek dirençli şasiyle, performans ve sağlamlığın dengesine hayran kalacaksınız.

Yeni Honda Civic

Yeni Honda Civic Güvenlik 5 Yıldız (EURO NCAP)

Yeni Honda Civic Sedan, yola ilk çıktığınız andan aracınızı durdurduğunuz ana kadar kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmeniz için gelişmiş güvenlik sistemleriyle donatıldı.
Yeni Civic Sedan’da sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, ABS fren sistemi, Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD) ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) gibi güvenlik özellikleri standart olarak sunulmakta. Panik fren anında fren gücünü artıran Acil Durum Fren Desteği (BA) gibi akıllı ekipmanlarla da yolculuklarınız her zaman olduğundan daha güvenli.
Yeni Civic Sedan, en son yapılan Euro NCAP çarpışma testinden de en yüksek değerlendirme notu olan 5 yıldız alarak güvenilirliğini belgelendirmiş oldu.

Yeni Honda Civic

Yeni Honda Civic konfor üst seviyede

Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi ile anahtarınızı çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan kapıları açabilir, kilitleyebilir ve aracınızı çalıştırabilirsiniz.
Geleneksel mekanik el freninin yerini alan elektrikli park frenini küçük bir dokunuşla rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Hava soğuk olsa da, ısıtmalı ön koltukları ile Yeni Civic Sedan'ın içindeyseniz keyfiniz yerinde.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kerim Togkey

08 Ekim 2016 Cumartesi 01:04

Yeni honda civic fiyatı nedir ? Çok güzel araç olmuş

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Kia Sportage indirim kampanyası

Kia Sportage indirim kampanyası