17 Aralık 2018 Pazartesi

YENİ FORD C-MAX & GRAND C-MAX

YENİ FORD C-MAX & GRAND C-MAX

Ford'un geniş aileler için tasarlanmış modeli C-max yenilendi, Keskin hatlarıyla ön plana çıkan model, cmax dizel otomatik seçeneği ile ön plana çıkıyor

15 Nisan 2016 Cuma 12:17 YENİ MODELLER
Aile hayatında koşuşturma ve telaş eksik olmaz. Bu yüzden, Yeni Ford C-MAX her yolculuğu konforlu kılmak için tasarlanmıştır.

Yeni beş koltuklu C-MAX  veya yedi koltuklu Grand C-MAX. Hangisini seçerseniz seçin, esneklik, fonksiyonellik ve konfor açısından yepyeni bir deneyim yaşayacaksınız.

Yüksek performans, üstün yol tutuş ve olağanüstü teknolojiler eklendiğinde, aradığınız o mükemmel otomobili bulduğunuzu anlayacaksınız.

Üstelik şimdi Yeni Ford C-MAX & Grand C-MAX 1.5L TDCi Powershift Otomatik Vites seçeneğiyle


SPORTİF, 5 KOLTUKLU YENİ FORD C-MAX

Hayatınızı kolaylaştıracak akıllı Ford teknolojileri ve fonksiyonellik Yeni Ford C-MAX'te buluşuyor.

 

Yeni Ford C-MAX'te sunulan akıllı bagaj kapağı ayağınızın bir hareketiyle açılır ve kapanır. Yeni Ford C-MAX hayatınızı kolaylaştırır.


GENİŞ VE FONKSİYONEL, 7 KOLTUKLU YENİ FORD GRAND C-MAX

Konfor ve fonksiyonellikten ödün vermek istemiyorsanız Yeni Ford Grand C-MAX'ten başkasını aramayın. Esnek koltuk katlama ve koridor geçiş sistemi ile Yeni Ford Grand C-MAX hayatınızı kolaylaştırır.
 
Hepsi hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan birçok yeni özellik ve akıllı teknolojiler sizi bekliyor. Otomatik Park Sistemi ile dar alanlara sizin yerinize dikey veya paralel park ediyor.

AKILLI TEKNOLOJİLER HİZMETİNİZDE

Yeni C-MAX ve Grand C-MAX, size mümkün olduğunca rahat, interaktif ve güvenli yolculuklar sunar.
Kullanımı basit ve sadece sizin için tasarlanmış üstün teknolojileri keşfedin.

Akıllı Bagaj kapağı, elleriniz doluyken paha biçilmez bir özelliktir.Anahtar, cebinizde ya da çantanızdaysa arka tamponun altına doğru ayağınızın hafif bir hareketiyle bagaj kapağını hiçbir yere dokunmadan otomatik olarak açabilir veya kapatabilirsiniz.

KESİNTİSİZ İLETİŞİM TAM KONTROL

Ford SYNC 2, sesli kontrol ve 8 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran ilavesiyle mevcut bilgi-eğlence sistemini bir üst seviyeye çıkarıyor.Yüksek çözünürlüğe sahip ekran, telefon, müzik, klima veya opsiyonel olarak sunulan navigasyon gibi birçok özelliği ses veya dokunmatik ekran aracılığıyla sezgisel olarak yönetmenizi sağlıyor.

Park etmek artık daha da kolay

Yeni C-MAX’te Otomatik Park Sistemi, paralel park etme özelliğine ilave olarak dikey park etme özelliği ile de geliştirildi.Siz dikey veya paralel park tercihinizi yapıyorsunuz ve sistem önce sizin için uygun park alanını buluyor, sonra da sizin için gerekli direksiyon manevralarını yapıyor. Siz sadece sistemin size verdiği görsel ve sesli komutlar ile frene ve gaza basıp, vites değiştiriyorsunuz.Otomatik Park Sistemi'nin bir diğer yeni özelliği olan Paralel Park Çıkış Yardımı ise en dar alanlardan çıkmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Gözden kaçırabileceğiniz araçları görür.

Kör Nokta Uyarı Sistemi’ne ilave olarak gelen Çapraz Trafik Uyarı Sistemi sayesinde dikey park edilmiş araç ile park yerinden geri geri çıkarken, arka sağ veya soldan gelen bir araç olması durumunda sistem sürücüyü sesli ve görsel olarak uyarır.

Yoruldunuz mu? Aracınız bunu hissedebilir.

Sürücü Dikkat Takip Sistemi sürüş tarzınızı sürekli olarak takip eder ve dikkat seviyenizi hesaplar. Sürüş tarzınızda bir bozulma olduğunu veya yorulduğunuzu algılaması durumunda gösterge panelinde beliren görsel uyarılar vasıtası ile sizi mola vermeniz yönünde uyarır.

Akıllı farlar

Yeni Ford C-MAX’de opsiyonel olarak sunulan Dinamik Ön Far Sistemine sahip Bi-Xenon farlar, ışığın açısını ve hüzmesini yol ve hava koşullarına göre ayarlayarak sürüş koşullarına en uygun aydınlatmayı sağlar. Sistem, şehir içi, kırsal yol, otoban, yağmur veya sis koşullarında en rahat sürüşü sağlayacak far modları arasında yumuşak bir geçiş gerçekleştirirken virajlı yollarda da adaptif aydınlatma sağlar.

Daha kolay geri vites

Bariyerler, variller, kaldırımlar... Geri görüş kamerası, geri vitesi seçtiğiniz anda devreye girer ve aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsola yerleşik ekranda gösterir. Sistem, en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlamak için sanal çizgilerle size yardımcı olur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Ford Mondeo Nisan Kampanyası

Ford Mondeo Nisan Kampanyası