19 Aralık 2018 Çarşamba

YENİ FİAT EGEA HATCHBACK

Yeni Fiat EGEA HATCHBACK

Fiat'ın yeni modeli EGEA'nın HB versiyonu satışa çıktı. İşte Egea'nın satış fiyatı ve özellikleri

25 Nisan 2016 Pazartesi 12:46 YENİ MODELLER
Hatcback dünyası, ezber bozan yeni üyesine kavuşuyor..
Geniş iç hacmi ve standart olarak sunduğu yüksek teknoloji ile FIAT Egea Hatchback, çok yakında yollarda..ÖZGÜN KARAKTER
Dinamik tasarımı, konforlu donanımı, göz alıcı detaylarıyla yeni FIAT Egea Hatchback cesur karakterini ortaya koyuyor!


EZBER BOZAN BOYUTLAR
Yeni FIAT Egea Hatchback, 5 kişilik geniş yaşam alanı ve segmentinde devrim yaratan arka diz mesafesi ile sadece sürücüsü için değil,  tüm yolcuları için benzersiz konfor ve ferahlık sunuyor.  Üstelik tüm bunları sadece 4.35 metrelik uzunluğa sığdırarak şehir içinde de üstün manevra  kabiliyeti sağlıyor.RAHATLIĞA ALAN AÇIN!
FIAT Egea Hatchback, ideal sürüş ergonomisi, özenle tasarlanmış şık koltukları, 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolayca erişilebilen kumanda elemanları ile konfor ve kullanışlılığı bir arada sunuyor.GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN
Hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanan Egea Hatchback, 440 litreye varan* bagaj kapasitesiyle segment standartlarını yeniden belirliyor.Artık tatil planlarınızda bütün valizlerinize yer olacak.

TEKNOLOJİ İLE GELEN GÜVENLİK
Egea Hatchback, 200 km/s hıza kadar kaza riskini tespit ederek otomatik fren yapan “Çarpışma Önleme Sistemi” ya da öndeki araç ile arasındaki mesafeyi koruyan “Adaptif Hız Sabitleme Sistemi” gibi üstün güvenlik teknolojilerini sınıfında ilk kez standart donanımlar arasında sunuyor.
Uconnect™ multimedia sisteminin 7 inç boyutundaki HD tablet ekranında sunulan geri görüş kamerasının keskin görüntüsü ile de tüm park manevraları artık çok daha kolay ve güvenli.AUTOBEST 2016 ÖDÜLLÜ!
Yeni FIAT Egea, ezber bozan felsefesiyle AUTOBEST 2016 ödülünü kazandı. Güçlü ve verimli motorları, kullanışlılığı ve konforu bir araya getiren etkileyici tasarımı ve en ideal donanımı bütçenizi yormayacak fiyatlarla sunan FIAT Egea bu ödüle layık görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Honda, 2016 yılının en çok büyüyen markası oldu

Honda, 2016 yılının en çok büyüyen markası oldu