15 Kasım 2018 Perşembe

SEAT'IN YENİ SUV MODELİ ATECA

Seat'ın yeni SUV modeli ATECA

SEAT’ın SUV segmentindeki ilk modeli olan Yeni SEAT Ateca, çarpıcı tasarımı, dinamik sürüş keyfi, etkileyici kalitesi ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkıyor.

02 Mayıs 2016 Pazartesi 11:31 YENİ MODELLER

Gelişmiş İç Tasarım


SEAT Ateca’nın çok renkli ambiyans aydınlatması ile her yolculuk için mükemmel tonu yakalayabilir ve sıradan şeyleri farklı bir bakış açısından görebilirsiniz.

Güçlü ve Verimli


Yeni SEAT Ateca’nın güçlü ve verimli motor seçenekleriyle sürüşlerinizi keyiflendirin.

Mükemmel Dış Tasarım

Karakteristik Full LED farları, geniş bagaj kapasitesi ve iç mekanda daha fazla aydınlık alan sunan panoramik sunroof özelliğine sahip Yeni SEAT Ateca’nın mükemmel tasarımını keşfedin.

Gelişmiş Performans


Son teknoloji ürünü sürüş sistemleriyle donatılan Yeni SEAT Ateca’yla sehir içi sürüş son derece keyifli.

Güvenlik


Yeni SEAT Ateca’da bulunan Trafik Sürüş Asistanı; ağır akan dur-kalklı trafikte sürüşü çok daha keyifli hale getiriyor. Sıkışık trafikte Ateca, sistem sınırları içerisinde otomatik olarak manevra yapıyor, hızlanıyor ve frenleme yapıyor. 60 km/s ve daha yüksek hızlarda sistem, hız kontrolü ve şerit takip konusunda da destek veriyor.

Acil Durum Asistanı özelliği sayesinde sürücü belirli bir süreden sonra hareketsiz kaldığı takdirde araç önce görsel, sonra sesli bir uyarıda bulunuyor ve kısa fren müdahaleleri yapıyor. Hâlâ bir tepki gelmezse Ateca, şeridinden ayrılmadan yavaşlayarak hareketsiz konuma geçiyor.

Ön Bölge Asistanı Destekli ACC (adaptif hız sabitleme sistemi), Kör Nokta Tespit Sistemi ve Top-View Camera gibi otomobilin 360 derece etrafının görüntülendiği kamera sistemiyle Ateca, gelişmiş güvenlik özelliklerini bir arada sunuyor.

Teknoloji


SEAT Ateca, yenilikçi destek sistemleri, bağlanabilirlik özellikli medya sistemi ve şehirde hayatı kolaylaştıran donanımlarıyla ilerici teknolojiler sunuyor. SEAT Sürüş Profili (SEAT Drive Profile), Ateca’nın mevcut sürüş durumuna, yol koşullarına ve kişisel tercihe göre uyarlanmasını sağlıyor.

Full Link; Mirrorlink, Apple CarPlay ve Android Auto’nun işlevlerini bünyesinde barındırarak en yüksek bağlanabilirlik düzeyini sunuyor. 8 inç ekranıyla Media System Plus’ın öne çıktığı SEAT Ateca, kablosuz şekilde akıllı telefon şarjını mümkün kılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Mitsubishi servis kampanyası

Mitsubishi servis kampanyası