19 Aralık 2018 Çarşamba

PEUGEOT'UN AMİRAL GEMİSİ YENİ 508

Peugeot'un amiral gemisi yeni 508

Peugeot'nun D Segmentindeki temsilcisi 508, yeni bir döneme giriyor. Daha iddialı dış stiliyle ve geliştirilen teknolojik yenilikleriyle, Yeni Peugeot 508, farklı bir sürüş deneyimi sunuyor.

13 Mayıs 2016 Cuma 12:12 YENİ MODELLER
Peugeot 508, iddialı ve modern tasarımın etkileyici bir birleşimi. Daha düşey pozisyonda konumlandırılan yenilenmiş ön ızgara tasarımıyla prestiji artan 508, ortada bulunan Peugeot Aslanı ile bu kez çok daha güçlü ve karizmatik bir görünüm kazandı.

Güçlü bir karakter için tamamen yenilenen ön yüz şimdi çok daha etkileyici bir bakışa sahip. Peugeot 508 Full Led teknolojisi ile dikkat çekiyor. Bu, yeni marka kimliğini güçlendiren stilistik bir imza!

Prestijli tasarım; aracın sadece dışında değil, içinde de hissediliyor. Kullanılan malzemeler ve detaylara gösterilen özen, aracın üst düzey kaliteli ambiyansına ve konforuna katkıda bulunuyor. Yeni teknolojik donanımlar, konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Daha keyifli bir sürüş ve kaliteli zaman için, Peugeot 508, sürüş performansı ve yakıt ekonomisini bir araya getiren son nesil motorlarla donatıldı.
Yeni Peogeut 508 2016

İDDİALI TASARIM

Peugeot 508 aynı zamanda yenilenmiş bir arka tasarıma da sahip. Arka korumayı kuvvetlendirmek için yeniden tasarlanan arka tampon hem sağlam hem de zarif bir görünüm sunuyor.Arka ışıklar ise yatay hattı devam ettirerek arkadan çok net bir görünüş sağlıyor. Canlı, kırmızı renkli "Aslan Pençesi" arka farlar Peugeot 508'in güçlü cazibesine dikkat çekiyor.

Yeni Peogeut 508 2016

FARKLI BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

Peugeot 508'in direksiyonunu kavradığınız anda Peugeot'nun mükemmel yol tutuştaki uzmanlığını hemen fark edeceksiniz. Güçlendirilmiş yürüyen aksam ve güçlü motor seçenekleriyle unutulmaz bir sürüş deneyimi sunuluyor.

İÇ TASARIM

Yeni Peogeut 508 2016

HER DETAYINDA SANAT VAR

Peugeot 508, prestijini kabinde de en ufak ayrıntıya kadar sergiliyor, size bu prestijin keyfini hissetmek kalıyor. Peugeot 508’in teknolojik sürücü bölümü renkli Head-Up ekranı*, yalın torpido tasarımı, 7" SMEG dokunmatik ekranı sizde konfor ve güven duygusu uyandıracak. Tüm döşemeler seçkin malzemelerle bezeniyor: Krom, parlak siyah, yarı mat siyah ve deri* zarafetle bir araya geliyor.

Yeni Peogeut 508 2016

KONFOR STANDART

Peugeot 508’in iç mimarisi, sadece sürücüye değil, tüm yolculara daha fazla konfor sunacak şekilde tasarlandı. Şıklığı ile dikkat çeken kabinde, kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak alan donanımlardan yararlanın.İç hacmin etkin kullanımı sayesinde, sürücü ve yolcular önde ve arkada geniş mekan konforundan yararlanıyorlar. Konfor beklentisini, stilinden ve güvenliğinden vazgeçmeden karşılıyor. Koltuklar elektrikli* ve ısıtmalı* olabiliyor.

Yeni Peogeut 508 2016

EŞYA YERLEŞTİRME GÖZLERİ

Peugeot 508’de ne şıklıktan ne de konfordan vazgeçmeyin. Konforlu bir iç mekan sunmak için Peugeot 508’de eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz pek çok alan bulunuyor. Orta konsolda bir yerleştirme gözü, soğutmalı torpido gözü, önde ve arkada 2 adet bardak tutucu*, kapı ceplerinde şişe yuvaları, kol dayama ünitesi altında bir eşya gözü ve bir seyyar küllük bulunuyor.

Yeni Peogeut 508 2016

KLİMA

Standart olarak sunulan çift bölgeli otomatik klima dışında Peugeot 508’de, sürücü ve yolcuların tercihlerine göre iklimlendirmeye sahip olmalarını sağlayan dört bölgeli otomatik* bir klima da mevcut.

Yeni Peogeut 508 2016

AKILLI IŞIK SİSTEMLİ FULL LED FARLAR

Full LED farlar her biri 4 adet LED aydınlatmadan oluşan 3 modülden oluşmaktadır:

  • Sürüşe duyarlı yönlenen modül
  • Ön far modülü
  • Viraj aydınlatma modülü
Bu sayede gece sürüşlerinde gündüz kullanımına oldukça yakın, mükemmel aydınlatma ve göz yorgunluğunu azaltan sürüş konforu sunulmaktadır. Akıllı Işık Sistemi* ile özel bir kamera sürekli olarak seyir koşullarını (karşıdan gelen araç, takip edilen araç, aydınlatılmış meskun mahaller…) analiz eder ve uygun durumlarda farları uzun hüzmeli konuma otomatik olarak getirerek görüş alanını arttırır.

Yeni Peogeut 508 2016

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Geri görüş kamerası*, otomobil geri vitese geçirildiğinde otomatik olarak devreye girer. Sürücünün dokunmatik ekranda manevrasını görmesini sağlayarak daha fazla güvenlik ve konfor sunar.

Yeni Peogeut 508 2016

RENKLİ HEAD-UP BİLGİ EKRANI

Gözünüzü yoldan ayırmadan temel sürüş verilerine erişin! Head-up display ekranı* ile sürüş bilgilerini görüş alanınızın içinde yer alan saydam bir ekran üzerinde görüntüleyin. Böylece güven içinde hızınız, anlık hız sabitleyicisi ve navigasyon**

Yeni Peogeut 508 2016

AUDIO VE 7” ÇOK FONKSİYONLU DOKUNMATİK EKRAN

Artık otomobiliniz çok daha eğlenceli. Çift tunerli, 8 hoparlöre sahip Radyo, CD, MP3 Çalar ile müziğin keyfine varırken, standart olarak sunulan USB/Jack girişi alternatiflerinizi artırıyor. 7" SMEG dokunmatik ekrana sahip Yeni Peugeot 508’le teknoloji dünyasına da giriş yapıyorsunuz. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik multimedya sistemi, navigasyon*, telefon gibi çok sayıda farklı işlev sizleri bekliyor.

Yeni Peogeut 508 2016

ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA

Elektronik tanıma sistemi, geleneksel mekanik anahtarın yerine cebinizdeki ya da çantanızdaki elektronik anahtar, otomobilin açılmasını ve çalışmaya başlamasını kolay hale getiriyor. Tek bir dokunuşla tüm kapıları açabiliyor ve kilitleyebiliyorsunuz. Kabindeki Start/Stop tuşuna basarak kolayca motoru çalıştırabiliyor ve durdurabiliyorsunuz.

Yeni Peogeut 508 2016

ARKAMYS VE JBL SİSTEMİ

Peugeot 508’de standart olarak kabin içinde daha kaliteli müzik ambiyansı yaratılmasını sağlayan Arkamys dijital ses sistemi sunuluyor. Bu sistem enstrümanların ve seslerin mekanda ahenkli şekilde dağıtımıyla birlikte sesi ön cam hizasında konumlandırıyor. Hi-Fi dünyasına girmek isterseniz Peugeot 508’de 10 hoparlörden oluşan ve 500 W’lık bir amplifikatör ile birleşen bir HIFI JBL** müzik sistemi de mevcut.

Yeni Peogeut 508 2016

VİRAJ FARLARI

Kısa ve uzun hüzmeli farlar, aracın hızı 40 km/h’nin altındayken, ön sis farının ışık hüzmesiyle virajın iç kısmını aydınlatıyor*. Viraj farları özellikle şehir içinde, kavşaklarda, çok virajlı yollarda, park manevraları sırasında sürücüye güvenlik ve konfor sağlıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Nissan Mitsubishi'nin hisselerini satın aldı

Nissan Mitsubishi'nin hisselerini satın aldı