17 Aralık 2018 Pazartesi

FORD FİESTA YENİLENDİ, İŞTE KARŞINIZDA 2017 MODEL FİESTA

Ford Fiesta yenilendi, işte karşınızda 2017 model Fiesta

Fiesta tamamen yenilendi, 8. nesil Fiesta yaz aylarında satışa sunulacak, çeşitli gövde stilleri ve yeni teknolojiler ve güvenlik sistemlerinin geliştirildiği yeni değişikliklerle geliyor.

07 Aralık 2016 Çarşamba 17:10 YENİ MODELLER

Fiesta tarihinin en güçlü dizel motoru ve geliştirilmiş güvenlik seçenekleriyle yakında satışta olacak. Şuanda sınıfının en güçlü adaylarından olan Golf'e ciddi bir rakip olacak gibi görünüyor.

Ford kullanıcılarının en çok şikayet ettiği hacim konusunu en öne alan Ford yetkilileri bugüne kadarki tüm Fiesta serileri içerisindeki en geniş ve uzun Fiesta modelini üretti. Yeni Fiesta, bir önceki modele göre 7.1 cm daha uzun aynı zamanda 1.2 cm daha geniş. Rakamsal olarak çok bişey ifade etmese de değiştirilen iç tasarım ile daha geniş hacimde olduğu gözle görülecek kadar farkediliyor.


 

Ford diğer modellerinde uyguladığı LED gündüz farlarını yeni Fiesta'da kullandı, ayrıca özelleştirilebilen arka ışıklar ve sürüşe duyarlı ön farlar yapılan değişikliklerden bazıları ....

 

Ford Fiesta yeni modelinde müşterisinin tercihine bağlı olarak 18" jant imkanı sunuyor. ayrıca tercihe göre farklı kapı kolu ve yan aynalarda renk seçeneğide mevcut.

 


 

Bir önceki modelde en fazla şikayet konusu olan ses problemi tamamen çözülmüş durumda, yeni modele uygulanan izolasyon ses problemini kesin olarak çözdüğü söyleniyor. Ayrıca %13 büyütülen silecekler ile yağmurlu havalarda daha net görüş imkanı sunuyor.

 

İç tasarımda kullanılan koltuklar daha ince ve yumuşuk bu sayede uzun seyahatlerde daha fazla konfor imkânı sağlıyor. Araç içi diz mesafeside bu düzenleme ile birlikte daha da artmış durumda.

 

Güvenlik olarak yapılan değişiklikler ise, Yaya algılama sistemi, Park manevra sistemi, gece görüşlü park yardım asistanı, sürüş esnasında tehlike oluşturabilecek bir nesne algılandığında otomatik fren sistemi ve yol işaretleri tanımlamaları sadece gelecek olan yeni yeniliklerden bazıları.

 

Araçta yapılan en güzel değişikliklerden bir tanesi de Android tabanlı 4.2" boyutunda Multimedia ve Navigasyon ekranı. Geliştirilmiş ses sitemi ile 10 hopörlöre kadar yüksek kalitede ses imkanı da sunuyor.

 

Yeni geliştirilen elektronik kontrol sistemi ile virajlarda %10 daha fazla hakimiyet sağlıyor. benzinli 1.0 litre EcoBoost motor seçeneği ile gelen Fiesta aynı zamanda performans sevenleri düşünerek 100, 125, 140 beygirlik motorları ile sınıfında fark yaratmayı düşünüyor.   

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Ford aralık ayı kampanyaları

Ford aralık ayı kampanyaları