19 Aralık 2018 Çarşamba

YENİ OPEL ASTRA TEST SÜRÜŞÜNE KATILIN, OPEL ASTRA SAHİBİ OLUN

Yeni Opel Astra test sürüşüne katılın, Opel Astra sahibi olun

Opel 2016 Avrupa’da Yılın Otomobili seçilen yeni Astra için 8-30 Nisan tarihleri arasında Opel Showroom’larında gerçekleştirilecek test sürüşü etkinliği düzenliyor. Etkinlik kapsamında test sürüşüne katılan bir kişi çekilişle yeni Astra kazanma fırsatı yakalayacak.

14 Nisan 2016 Perşembe 15:55 OTOMOBİL KAMPANYALARI

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “yeni Opel Astra’mızı Avrupa’da Yılın Otomobili yapan özellikleri ve sürüş keyfini birinci elden yaşamaları için herkesi showroom’larımıza davet ediyorum. Yılın test sürüşü sonucunda yeni Astra’sına kavuşacak şanslı Opel müşterisini de şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

LED matrix farlar, masaj yapan koltuklar ve akıllı sürüş asistanları gibi lüks sınıf özellikleri ile öne çıkan yeni Astra, simdi de 1.4 150 hp benzinli otomatik seçeneği ile Opel müşterilerine yüksek yakıt ekonomisi ve performansı bir arada vaat ediyor.

Yeni Astra, 2016 Avrupa’da Yılın Otomobili ödülünün yanı sıra 12 Avrupa ülkesinde Yılın Otomobili ve 9 Avrupa ülkesinde Altın Direksiyon ödülüne layık görüldü. Avrupa’da yeni Astra’nın beş kapılı ve Sports Tourer modelleri 150 binin üzerinde siparişe ulaştı. 2016’nın ilk çeyreğine de güçlü bir giriş yapan yeni Astra bir önceki modeline göre %40 daha yüksek satış rakamına ulaştı.

Yeni Astra ülkemizde 84 bin 800 TL’den başlayan dizel otomatik motor ve 66 bin 500 TL’den başlayan benzinli motor seçeneği ile satışta.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Doğuş Otomotiv'ten dizel araçlarla ilgili basın açıklaması

Doğuş Otomotiv'ten dizel araçlarla ilgili basın açıklaması