14 Aralık 2018 Cuma

RENAULT MEGANE SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Renault Megane sıfır faizli kredi kampanyası

Aralık ayında Renault, Megane sedan araç almak isteyenler için özel %0 faizli kredi kampanyası sunuyor

05 Aralık 2017 Salı 13:53 OTOMOBİL KAMPANYALARI

Renault sıfır faizli kredi kampanyalarına devam ediyor. Aralık ayı içerisinde Megane Sedan araç almak isteyenler için 20.000 TL ye %0 faiz fırsatı ile kredi imkânı sunuyor. Daha fazla kredi kullanmak isteyenler için maksimum vade 48 ay ve %1.14 oranı ile kredi kullanabilirler.

 

Kredi kullanım koşulları hakkında Renault tarafından yapılan açıklama şöyle:

 

Finansman kampanyası, Megane Sedan* (Joy 1.6 16V 115 bg versiyonu hariç) satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. 

 

İlgili kampanya koşulları, Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg versiyonu için geçerli değildir. Belirtilen versiyon hariç, diğer tüm Megane Sedan versiyonları kampanya koşullarından yararlanabilir. Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg versiyonu için anlaşmalı finans kuruluşunun faiz oranı, yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1.29’dur. Bu faiz oranı, Maxxi Koruma ve Maxxi Garantim ürünlerinin birlikte satın alınması şartıyla geçerlidir. İki ürünün birlikte satın alınmaması durumunda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır.

 

• 20.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Dacia Duster sıfır faizli kredi fırsatı

Dacia Duster sıfır faizli kredi fırsatı