17 Aralık 2018 Pazartesi

NİSSAN SIFIR FAİZ KREDİ KAMPANYASI

Nissan sıfır faiz kredi kampanyası

Nissan, Yeni Qashqai, Juke, Micra, X-trail ve Navara modellerinde geçerli %0 faiz kredi fırsatı sunuyor.

01 Kasım 2017 Çarşamba 14:53 OTOMOBİL KAMPANYALARI

Nissan yeni araç alımlarında geçerli olmak üzere %0 dan başlayan faiz oranları ile kredi imkânı sunuyor.

Qashqai satın almak isteyenlere 40.000 TL için 12 ay %0 faiz Juke almak isteyenlere özel 18.000 TL 12 ay %0 faiz, Micra satın almak isteyenlere 12.000 TL 12 ay %0 faiz, X-Trail satın almak isteyenler için 60.000 TL 36 ay %0,99 faiz, Navara satın almak isteyenler için 60.000 TL 12 ay %0.99 faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor.  

Kredi tahsis ücretleri araç satış fiyatına dahil değildir, Kredi kullanımında bu tutar ayrıca tahsil edilecektir.

 

Nissan'ın sunmuş olduğu bu kampanya ile ilgili detaylı açıklama şu şekilde belirtilmiş.

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm modellerde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Araç cam filmi cezası artık ağır kusur

Araç cam filmi cezası artık ağır kusur