19 Aralık 2018 Çarşamba

MİTSUBİSHİ L200 0 FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Mitsubishi L200 0 faizli kredi kampanyası

Mitsubishi'nin ticari arazi aracı L200'ler şimdi 24 aya %0 faiz fırsatıyla sunuluyor.

09 Ocak 2017 Pazartesi 20:23 OTOMOBİL KAMPANYALARI
Mitsubishi L200 sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat!

Üstün arazi yetenekleri, güvenlik ve konfor donanımıyla pikap sınıfının öncüsü Mitsubishi L200 şimdi, 20.000 TL krediye faizsiz 24 ay vade avantajıyla sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi Mitsubishi bayilerinde...

L200 Güvenlik donanımları

7 HAVA YASTIĞI
Olası bir çarpışma anında 7 adet hava yastığı sürücü ve yolcuları çarpışma etkisinden büyük ölçüde korur. Sistem, bacak bölgesini koruyan sürücü diz hava yastığını, ön & yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarını içerir.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ
HSA, dik yokuşlarda durduğunuzda aracı otomatik olarak frenleyerek geriye doğru kaymanızı engeller ve yeniden kalkış yapmanızı kolaylaştırır.

TREYLER DENGE KONTROLÜ
TSA, araca römork bağlandığında dengeyi artırır. Eğer araçta savrulma tespit edilirse, araç veya treyler dengeye girene kadar sistem otomatik olarak motor gücüne ve her bir tekerleğe ayrı ayrı frenleme kuvveti uygular.

CRUISE KONTROL
Ayarlanabilir hız sınırlayıcı çoğu durumda sizin belirlediğiniz hız limitini aşmanızı önler. Yokuş aşağı inerken olası hız artışında frene basmanız gerektiğinden, ayarlanmış olan hız limiti aşıldığında ekranda sesli bir uyarı belirir.

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ
Eğer 65 km/s hızın üzerindeyken bulunduğunuz şeritten dışarı kaymaya başlarsanız, LDW sistemi ön cam kamerası aracılığıyla durumu fark ederek sizi sesli ve ışıklı olarak uyarır.

BI-XENON FARLAR
Blizzard donanım paketinde standart olarak sunulan far yıkama sistemli Xenon farlar sayesinde yolculuklarınız artık çok daha güvenli. Yüksek yoğunlukta ışık veren geniş açılı ön far sistemi sayesinde, zifiri karanlık yollarda bile çok daha geniş bir görüş alanına sahip olabileceksiniz.

LED GÜNDÜZ FARLARI
Gün ışığına daha yakın, enerji tüketimi daha düşük entegre LED gündüz farları sayesinde yolda görünürlüğünüz artar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Renault binek otomobillere özel faiz oranları

Renault binek otomobillere özel faiz oranları