19 Aralık 2018 Çarşamba

FORD SERVİS KAMPANYASI

Ford servis kampanyası

Aracınızı yaza güvenle hazırlamanız için Ford Servis fırsatları Ford yetkili servislerinde!

11 Temmuz 2016 Pazartesi 10:11 OTOMOBİL KAMPANYALARI
Yaz bakım kampanyası ile ücretsiz yaz kontrolü, lastik alımlarında 4 al 3 öde lastik kampanyası ve yazlık oto bakım seti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
Siz de yaza girmeden en yakın Ford Yetkili Servisine gelin, Ford Servis yaz bakım kampanyasıyla bu fırsatlardan yararlanın:  
  • Tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçlarda ücretsiz yaz kontrolü
  • Lastik alımında "4 al 3 öde" veya "120 TL'ye varan Opet akaryakıt çeki"
  • Ücretsiz klima soğutma/kaçak kontrolü
  • KDV dahil 69 TL'ye klima gaz dolumu
  • KDV dahil 119 TL ve üstü alımlarda yazlık oto bakım seti HEDİYE!**Ücretsiz Yaz Kontrolü Kampanyası tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçları kapsamaktadır. (Ağır Ticari araçlar hariç) KDV Dahil 69 TL olan klima gaz dolumu önden üflemeli klima sistemli araçlarda geçerli olup, Transit araçların tavan klimasını kapsamaz.
Lastik alım kampanyasında;
"4 al, 3 öde" kampanyası Pirelli marka lastiklerde geçerlidir.
Yakıt hediye kampanyası, Bridgestone, Lassa ve Continental marka lastiklerde 15” jant ve üzeri lastik ebatlarında geçerlidir ve her araç 1 defa maksimum 6 lastik için faydalanabilir. 2 lastik alımında 40 TL, 4 lastik alımında 80 TL, 6 lastik alımında 120 TL OPET yakıt hediyesi anında teslim edilecektir.
KDV dahil 69 TL olan klima gaz dolumu önden üflemeli klima sistemli araçlarda geçerli olup, Transit araçların tavan klimasını kapsamaz.
Yazlık oto bakım seti, servis alışveriş tutarına göre 1 araca 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya dahil olan Ford yetkili servislerinde 30 Haziran 2016 tarihine kadar tavsiye edilen azami kampanyalı fiyatlardır.
Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Kia RİO 1.800 TL indirim fırsatıyla

Kia RİO 1.800 TL indirim fırsatıyla