13 Kasım 2018 Salı

DACİA ARALIK AYI SIFIR FAİZ KAMPANYASI

Dacia aralık ayı sıfır faiz kampanyası

Dacia yıl sonu kampanyasında, belirli modellerde geçerli sıfır faiz fırsatı sunuyor.

08 Aralık 2017 Cuma 21:04 OTOMOBİL KAMPANYALARI

Dacia Aralık ayında Dokker Combi, Dokker Van, Lodgy, Logan MCV ve Sandero modellerinden birini satın almak isteyenler için, 12.000 TL ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatı sunuyor.

12.000 TL den daha fazla kredi kullanmak isteyenler T.C. yasal limitler dahilinde 48 ay vade için %1,29 faiz oranıyla kredi kullanabilirler.

12.000 TL 12 Ay %0 faizli kredi için aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98'dir.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi şu şekilde

Finansman kampanyası, Dokker Combi, Dokker Van, Lodgy, Logan MCV ve Sandero modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR