19 Aralık 2018 Çarşamba

VOLKSWAGENİM MOBİL UYGULAMASI YAYINLANDI.

Volkswagenim Mobil Uygulaması Yayınlandı.

Tüm Volkswagen hizmetlerini tek bir platformda toplayarak, sürekli kullanıcı desteği sunması için özel olarak geliştirilen Volkswagenim mobil uygulaması, AppStore® ve Google Play®’de yayınlandı.

03 Mayıs 2016 Salı 09:13 Otomobil Haberleri
Aracınızı Volkswagenim mobil uygulamasına ekleyerek, servis takviminizi görüntüleyebilir ve bir sonraki bakım randevunuzu online olarak alabilirsiniz. Ayrıca en güncel satış ve servis kampanyalarına göz atabildiğiniz uygulamada, kendi aracınıza özel aksesuar tekliflerine de ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda, yetkili bir Volkswagen personeliyle gerçek zamanlı sohbet edebileceğiniz Canlı Destek modülü de uygulamanın en önemli özelliklerinden biri.

Volkswagenim mobil uygulamasının ayrıcalıklarından faydalanmak için aracınız olsun ya da olmasın, sadece bir Volkswagensever olmanız yeterli. Volkswagenim mobil uygulaması üzerinden sevdiğiniz marka hakkında en güncel haberlere ve teknolojik gelişmelere ulaşabilir, Volkswagen Arena'daki etkinliklere özel davetiyeler ve Volkswagen'in kalbi Autostadt'a eğlenceli bir ziyaret kazanabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

YETKİLİ SERVİS VE SATICILAR

SONRAKİ HABER

Türkiye'de yılın otomobili Skoda Superb

Türkiye'de yılın otomobili Skoda Superb